Nasi barmani

Nasi barmani

photo

Rafał

Rafał-założyciel Naszej agencji i barman z wieloletnim doświadczeniem. Poza praca przy obsłudze przyjęć pracował jako barman, kierownik i manager w topowych lubelskich restauracjach, klubach czy miejscach plenerowych. W jego CV znajdziemy takie miejsca jak: House od Sound, Widok, Shark Village, Spokojna2, Legendy Miasta czy Soho Club.
photo

Maciej

zwany szerszej publice jako Erwin Setki pomysłów, tysiące cocktaili i miliony zadowolonych gości to cały On. Kojarzyć możemy go m.in Z Bar Centralny, House of Sound, Piękna Pszczoła, Spokojna2 i Studnia.
photo

Wojtek

Barman i barista, finalista wielu konkursów barmańskich. Osoba o wielkiej osobowości zawsze z uśmiechem na ustach. Znamy go z pracy min. Panie Przodem, OSTRO czy CZAR.
photo

Daniel

Daniela prawdopodobnie większość kojarzy, był współzałożycielem Cocktail Factory. Jego CV wyglada chyba najbardziej spektakularnie:The View Warsaw, Alan Hugs, Bombardino Aperitivo Narutowicza i legendarny House of Sound.
photo

Kamil

Tego jegomościa możecie kojarzyć min. Z OSTRO, SilenceClub czy Bombardino Aperitivo Narutowicza. Kamil oprócz przygotowania pysznych cocktaili jest jednym z najlepszych barmanów jeśli chodzi o flair.
photo

Mateusz

Barman z wieloletnim doświadczeniem, z głowa pełna pomysłów. Pracował min. w NOC Klub w Lublinie, Surf Messa w Chałupach, Legendy Miasta czy Playa Marina
photo

Jarosław

Tego jegomościa większość znać może m.in. Z NOC Klub, Stół i Wół, Muuucho, Shark Village czy HOSa. Dusza towarzystwa, zawsze pomocny i uśmiechnięty, dla Niego nie ma (cocktaili) rzeczy niemożliwych.
photo

Zuza

Nasz specjalistka od ozdób oferty przepych oraz cocktaili w stylu BarMax. Oprócz widowiskowych cocktaili Zuza płynnie dogada się z gośćmi w języku angielskim, hiszpańskim i ... chińskim
photo

Oskar

Tego Pana kojarzyć możemy miedzy innymi z NOC, Kogel Mogel, WIDOK czy Za kulisami Jego mocna strona są wytrawne cocktaile i aperitif’y.